شماره تماس پشتیبانی

09381011255

09912315882

درباره‌ی دِیزیتاک

دِیزیتاک یک شیوه‌ی آموزشی زبان انگلیسی از راه دور است. ما به نوبه خود به این باور رسیده‌ایم که حتی اگر با معلم رویاهایتان در یک شهر زندگی می‌کنید باز هم نیاز چندانی به بار و بنه بستن و در ترافیک ماندن و به کلاس زبان رفتن نیست. از طریق اسکایپ، واتسپ، اسکای‌روم، اَدوبی‌کانکت، فیس‌تایم، و یا حتی تلفن ثابت (خلاصه هر چه که برای هر که مناسب‌تر باشد)، حاصل دانش و تلاش و تجربه‌ی چندین‌ساله‌مان در تولید محتوای آموزشی و آموزش زبان انگلیسی را با شما به اشتراک می‌گذاریم. ما اینجا کاری نداریم کی کجا زندگی می‌کند و سرش چقدر شلوغ است؛ اگر تصمیم بگیرید انگلیسی را به روش دِیزیتاک یاد بگیرید، هر طور شده کمکتان می‌کنیم تا بتوانید جایی برای یادگرفتن زبان در برنامه شلوغ زندگیتان پیدا کنید. البته این را هم بگویم که اگر تا حالا آموزش غیرحضوری را تجربه نکرده‌ باشید، ممکن است این ایده برایتان کمی ترسناک باشد. خلاصه همه که مثل هم نیستند. اما همه می‌توانند یک‌بار هم که شده آن را امتحان کنند. نه؟ دلتان نمیخواهد خارج شدن از محدوده امن خود را با همین کار که کم‌ریسک‌ترین تجربه ممکن است امتحان کنید؟

دِیزیتاک، علاوه بر آنلاین بودن و ارائه‌ی محتوای آموزشی منحصر به فرد، ویژگی‌های دیگری نیز دارد. یکی از آنها این است که ما اینجا از تدریس صِرف فراتر رفته و به شما برنامه‌ی مطالعه مخصوص خودتان را می‌دهیم و با پشتیبانی همه‌جانبه بهتان کمک می‌کنیم آن را به بهترین نحو دنبال کنید؛ همانطور که می‌توانید حدس بزنید، عملی کردن این ادعا کار هر کسی نیست (ما هم به فیدبک‌ها و نتایجی که تا حالا گرفته‌ایم می‌نازیم البته)؛ به خاطر اینهاست که اعتقاد داریم مدل آموزشی دِیزیتاک یک جور کوچینگ است (نه تیچینگ). با توجه به تغییرات شگرفی که هر روز دارد در دنیای (دیوانه!) اطرافمان اتفاق می‌افتد، اطمینان دارم به زودی همه‌مان به مرحله‌ای از تفکر خواهیم رسید که عصر تیچینگ به سر رسیده و دوره دوره‌ی کوچینگ است، که البته از راه دور هم میسر است. بهتان قول می‌دهم اگر باور داشته باشید به همه منابع آموزشی مورد نیاز خود دسترسی دارید و به اندازه کافی هم بر نفْس خود تسلط دارید و می‌توانید هدف‌گذاری کنید و نسبت به هدف‌تان متعهد باقی بمانید، دیگر به غیر از کوچینگ هیچ روشی برایتان کارآمد نخواهد بود.

خلاصه اینکه، ما مواد آموزشی که با تلاش و وسواس گردآوری و تولید کرده‌ایم را برای فرد فرد شما شخصی سازی می‌کنیم، روش مطالعه‌ای که برای به نتیجه رسیدن لازم دارید را به شما یاد می‌دهیم و تا ته خط کنار دستتان خواهیم ایستاد تا خیالتان را از اینکه در مسیر درست قرار دارید راحت کنیم. و اگر شما هم پا به پای ما تا انتهای این مسیر بیایید، موفقیتمان را با هم جشن می‌گیریم.

فکر کنم بدتان نیاید با تیم دِیزیتاک کمی بیشتر آشنا شوید 🙂