شماره تماس پشتیبانی

09381011255

09912315882

پرسش و پاسخ سوالات زبان انگلیسی

پرسش و پاسخ سوالات  زبان انگلیسی

سلام دوستان!

دیزیتاک برای اینکه همه جوره بتونه همراه شما باشه برای آموزش زبان انگلیسی این بستر رو براتون فراهم کرده تا بتونید سوالاتتون رو بپرسید و یا هر سوالی که بلد هستید رو جواب بدید و به روش خودتون زبان رو یاد بگیرید. پس سوالاتتون رو از طریق فرم زیر از ما بپرسید.

قبلش یکم با دیزیتاک آشنا بشید.

درباره دیزیتاک

دیزیتاک، علاوه بر آنلاین بودن و ارائه‌ی محتوای آموزشی منحصر به فرد، ویژگی‌های دیگری نیز دارد. یکی از آنها این است که ما اینجا از تدریس صِرف فراتر رفته و به شما برنامه‌ی مطالعه مخصوص خودتان را می‌دهیم و با پشتیبانی همه‌جانبه بهتان کمک می‌کنیم آن را به بهترین نحو دنبال کنید؛ همانطور که می‌توانید حدس بزنید، عملی کردن این ادعا کار هر کسی نیست (ما هم به فیدبک‌ها و نتایجی که تا حالا گرفته‌ایم می‌نازیم البته)؛ به خاطر اینهاست که اعتقاد داریم مدل آموزشی دِیزیتاک یک جور کوچینگ است (نه تیچینگ).

 

با توجه به تغییرات شگرفی که هر روز دارد در دنیای (دیوانه!) اطرافمان اتفاق می‌افتد، اطمینان دارم به زودی همه‌مان به مرحله‌ای از تفکر خواهیم رسید که عصر تیچینگ به سر رسیده و دوره دوره‌ی کوچینگ است، که البته از راه دور هم میسر است. بهتان قول می‌دهم اگر باور داشته باشید به همه منابع آموزشی مورد نیاز خود دسترسی دارید و به اندازه کافی هم بر نفْس خود تسلط دارید و می‌توانید هدف‌گذاری کنید و نسبت به هدف‌تان متعهد باقی بمانید، دیگر به غیر از کوچینگ هیچ روشی برایتان کارآمد نخواهد بود.

 

همانطور که می‌دانید آموزش زبان انگلیسی امروزه یکی از بزرگترین دغدغه‌های هر انسان است و همواره همه افراد در پی آموزش زبان انگلیسی با بیان ساده و قابل فهم می‌گردند.از این رو تیم دِیزیتاک قصد دارد تمام سعی و تلاش خود را در راستای کمک به تحقق این هدف  زبان‌آموزان به کار بگیرد.

فروشگاه اینترنتی ، به منظور ساده‌‌تر و جذاب‌تر کردن مسیر یادگیری زبان، با در نظر گرفتن اهداف، سلایق، و خواسته‌های مخاطبان خود، به تولید و گردآوری متریالِ آموزشی زبان انگلیسی در قالب پکیج آموزشی و کتاب آموزشی می‌پردازد.

صفحه اینستاگرام دیزیتاک

پرسش و پاسخ سوالات  زبان انگلیسی

[anspress]